אודות הצוות

ד"ר אורי פרייז

ד"ר אורי הינו בוגר האוניברסיטה של פיזה, איטליה. מיד כשחזר לארץ בתום שנות גלות ארוכות, הצטרף למרפאה גדולה ופעילה באזור מודיעין בה החל לעבוד כרופא ולאחר מכן גם כמנהל המרפאה.

לאחר כשנתיים של ניהול המרפאה, אורי החליט להקים מרפאה חדשה בנס ציונה, המספקת שירותי רפואה ברמה גבוהה לבעלי החיים ולבעליהם.
אורי, אב ל-3 ילדים, שחר, ליאור וגלי והבעלים של שתי פחתולות מהממות (בוני ולאסי) וכלבה טהורת כוונות בשם פיטי.

ד"ר שי אזולאי

ד"ר שי בוגר האוניברסיטה של פיזה, איטליה. ד"ר שי עובד סביב השעון ומחלק את זמנו בין המרפאה בנס ציונה לבין המרפאה בראשון לציון.

מתגורר ברחובות עם אשתו, שיר, שאף היא סיימה את לימודי הווטרינריה בבית הספר לרפואה וטרינרית על שם קורט של האוניברסיטה העברית.
 

ד"ר ארנון מרקוביץ' - שירותי אולטרה סאונד

ד"ר ארנון בוגר האוניברסיטה של פאדובה שבצפון איטליה. במקביל לעבודתו כרופא וטרינר, נסע לתקופת הכשרה מעשית ארוכה בתחום אולטרה סאונד וטרינרי בארה"ב בחברת SonoVet שבטקסס, שם גם עבר השתלמויות ב Sound Eklin Academy וצבר ניסיון רב במגוון תחומי האולטרה סאונד הווטרינרי. בשנת 2010 החל מסלול הסמכה באנגליה לקראת Certificate in Veterinary Diagnostic Imaging, במהלכו משתתף ד"ר ארנון בהשתלמויות מעשיות רבות בנושאים כגון: רדיולוגיה, MRI, CT, רפואה גרעינית, קרדיולוגיה ואולטרה סאונד.

בנוסף לעבודתו במרפאות פרטיות, מספק ד"ר ארנון שירותי אולטרה סאונד למרפאות ועמותות ומשתף פעולה עם מערך הכלבים העובדים של חיל האוויר וכוחות הביטחון.

רויטל צוייג - מנהלת המרפאה

רויטל למדה שלוש שנים לתואר בתקשורת ועבדה כעוזרת מנכ"ל בחברת שיכון ובינוי. כיום היא מתפקדת כסופר-אמא ל-3 ילדים ובמקביל מנהלת פנסיון ביתי חמים ואיכותי לכלבים.

דנה ברדוגו בורגר - אחות וטרינרית

דנה היא אחות וטרינרית, בוגרת מכללת מגן דוד ירוק. מתגוררת במושב יגל עם בעלה וכלבתם המתוקה. דנה עובדת גם כדוגווקרית ומבלה את רוב ימיה סביב ועם בעלי חיים, לשמחתה הרבה.

אלה הלל - אחות וטרינרית

אלה לומדת (בהנאה רבה) להיות אחות וטרינרית. היא ידועה כאוהבת חיות מושבעת וללא ספק מגשימה את ייעודה.

חגית קוגנזון - ספרית כלבים וחתולים

חגית נשואה ואמא ל-3 ילדים, 2 כלבים וחתול אחד חמוד.

חגית עובדת כספרית כלבים וחתולים כבר למעלה מעשור, כאשר החלה את דרכה כאסיסטנטית ולאחר מכן כמנהלת מרפאות וטרינריות. בפועל, נמצאת בתחום בעלי החיים כבר 20 שנה.

אהבתה הגדולה לבעלי חיים היא שגרמה לה להתמקד בהענקת תספורות ופינוקים להולכים על ארבע.

נטע זילבר

נטע סטודנטית לווטרינריה בבי"ס ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית. היא מגדלת יחד עם בן זוגה חתול ושני כלבים מקסימים.

אודות המרפאה

 

במרפאה הווטרינרית של ד״ר אורי תוכלו ליהנות ממגוון שירותים רפואיים, החל מחיסונים שגרתיים מכל הסוגים, דרך אבחון מחלות וכלה בניתוחים והליכים מורכבים.


במרפאה מעבדת דם משוכללת המפיקה תוצאות מדויקות תוך דקות ספורות, מערכת לצילום רנטגן עם פיתוח דיגיטלי המאפשר אבחון מדויק, מערכת צילום דנטלית לצילומי פה פנורמיים וכן שירותי אולטרה סאונד. במרפאה מבוצעים ניתוחים שגרתיים כגון עיקורים וסירוסים, פרוצדורות כגון ניקוי שיניים ועקירות וניתוחים מורכבים בתחום האורתופדיה, העיניים ורקמות רכות.

על מנת לאפשר לכם לקבל טיפול כולל, מספקת המרפאה גם טיפולי רפואה משלימה: טיפול בעלוקות, לייזר רך, דיקור סיני וצמחי מרפא. הטיפולים ניתנים על ידי מטפלת מוסמכת ובהשגחת הווטרינר. תוכלו גם לרכוש מזון רפואי ומוצרים להרחקת פרעושים וקרציות.


המרפאה ממוקמת בנס ציונה באזור ירוק, שקט, נגיש ונוח, כך שלבעלי החיים שלכם (ולבעליהם) יהיה נעים ככל האפשר להגיע אלינו בכל עניין ולכל מטרה.

ד״ר אורי פרייז - מרפאה וטרינרית

טלפון: 077-4105110

נייד: 052-4504856

ז׳בוטינסקי 26, נס ציונה

drpriselab@gmail.com

© כל הזכויות שמורות

לד"ר אורי פרייז, 2017

© כל הזכויות שמורות לד"ר אורי פרייז, 2017